דעות | kyBoot Israel

ד"ר שמוליק יצחק, אורטופד ורופא ספורט, רמת אפעל


מהרגע הראשון תחושת הרכות הנפלאה ברגל פשוט הרשימה אותי מאוד. הרבה מאוד אנשים שכבר פגשתי וגם שלחתי חוו הקלה בכפות הרגליים שלהם בעזרת נעלי קיבוט. הדבר הראשון שעשיתי כמובן היה להביא את אבא שלי. כרופא אורטופד ורופא ספורט אני יכול להגיד שכל מי שזקוק למדרך רך, זה המדרך הכי רך שפגשתי מכל נעל שאני מכיר עד היום בעולם ההנעלה.
מידע נוסף

ד"ר רפי פישר, רופא שיניים, רמת גן


במרפאה אני נמצא כל הזמן בתנועה, פתאום קיבלתי בולם זעזועים, שזה דבר מאוד חשוב, והדבר הזה עזר לי מבחינת התחושות והכאבים בגב. אני באמת מרגיש שאני הולך על אוויר, ופחות כאבי גב ופחות בעיות שיש לי בחיי יום יום.
מידע נוסף

מאיה קציר, סטודנטית ומלצרית, תל אביב


אני סבלתי מכאבים בעבודה גם בברכיים וגם ברגליים. הסתגלתי אליהן מאוד מהר. אני עובדת רק איתן. המלצתי לכל הטבחים במסעדה שירכשו אותן גם כי זה נוח בעמידה וגם לא מחליקים איתן במטבח.
מידע נוסף

ג'וש גולדברג, בעל בית קפה "תחנת קפה", רמת גן


סבלתי מכאבים ברגלים בעקבות עבודה ממושכת בבית קפה. הגעתי למצב שהרגשתי שהרגליים שלי ממש נשברות. רכשתי נעלי קיבוט וחלפו לי כל הכאבים מהרגליים. אני מרגיש הרבה יותר יציבות הרבה יותר נוח לי לעבוד איתן. אני ממליץ עליהן בחום.
מידע נוסף

רותי בן יהודה, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מרכז רפואי רבין, הוד השרון


קרעתי רצועה בברך וסבלתי קשות מכאבי ברכיים, עד שפגשתי את הנעל של קיבוט שהמליצו לי עליה. אחרי שהתרגלתי אליה היא עשתה את שלה והכאבים פחתו. 
מידע נוסף

רוני בן יהודה, מנהל נכסים, הוד השרון


שנים רבות אני סובל מכאבי גב, שהלכו והתגברו. חיפשתי פתרונות בכל מיני כיוונים ולצערי הפתרון היה חלקי ולא נתן מענה לכאבים שלי. בנעלי קיבוט לאורך זמן, ככל שנעלתי אותן יותר וככל שהלכתי יותר, הנעליים הוכיחו את עצמן ונתנו לי פתרון. אמנם לא פתרו את כל כאבי הגב, אבל בהחלט הקלו ועזרו לי. 
מידע נוסף

מנשה טרם, מנכ"ל חברת סטארטאפ, יבנה


אני משתמש במדרסים רפואיים למעלה מ10 שנים. יש הבדל גדול באפקט הרפואי. המדרסים הקטינו לי את הכאבים ולעומת זאת בנעליים האלה לא כואב לי בכלל.
מידע נוסף

עדי פורת, מפיקת אירועים 'SimchaMaker', רישפון


במסגרת האירועים שאני מפיקה אני הולכת המון שעות ביום, הייתי מגיעה לאירוע עם כאבים, כאבי ברכיים, כאבי גב, כדורים, משחות. עד שהגיע הדבר האידיאלי, שזה נעלי קיבוט. פשוט מהרגע שנעלתי אותן הרגשתי כבר הרגשה שונה בגוף. התחלתי להפיק בכיף בלי כדורים ובלי משחות.
מידע נוסף

מאיר רז, אדריכל נוף, מבשרת ציון


יש לי בעיות של קרסוליים שהרופא המליץ או לנתח או לקבל זריקות קורטיזון. עם הנעליים האלה אני מרגיש שאני יכול לסמוך עליהן, הן פשוט חוסכות לי גם את זה וגם את זה. אני מרגיש את השיפור מידי יום ביומו, אני יכול לצאת לעבודה ולדעת שאני חוזר לא מושבת.
מידע נוסף

אלי וקנין, איש עסקים, בית דגן


היו לי בעיות בברכיים. אין משהו שלא ניסיתי. זו הפעם הראשונה שבאמת פשוט פתר לי את הבעיה. אבא שלי בן 76, התקשה מאוד בהליכה, והיום הוא פשוט מדלג, ונהנה ולא מוריד את הנעליים גם ביום שבת.
מידע נוסף

הרמן קרפלס, מכונאי רכב, ראשון לציון


הפלטפוס שלי חמור לפי דברי הרופאים, ושום דבר לא עזר לי חוץ מנעלי קיבוט. היום כבר רכשתי את הזוג השני, והגעתי למצב שאני לא יכול להוריד אותן מהרגליים ואני עובד רק איתן.
מידע נוסף